• Miejsce na reklame.

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna estetyczna ma dla szereg opcji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie naszego narządu.
Efektem może być polepszenie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.